Microsoft lanceert Defender voor Microsoft 365 Personal en Family

Microsoft voegt de Microsoft Defender for Individuals toe aan de Microsoft 365 Personal en Family abonnementen.

Microsoft maakt vandaag, 16 juni, een nieuw lid van zijn groeiende familie van “Defender”-merkproducten algemeen beschikbaar. De nieuwste telg, “Microsoft Defender for Individuals” genaamd, is bedoeld om gezinnen van apparaten te helpen beveiligen, niet alleen Windows PC’s.

Microsoft test Defender for Individuals al enkele maanden onder de merknaam Microsoft Defender. Defender voor particulieren, met de codenaam “Gibraltar”, is bedoeld om consumenten een gecentraliseerd dashboard te bieden voor het beheren en controleren van hun online beveiligingsstatus op pc’s, Macs en mobiele iOS- en Android-apparaten.

Als gebruikers andere antivirusproducten van derden hebben, kunnen ze via het dashboard de status van deze beschermde apparaten zien. Microsoft zegt dat gebruikers direct beveiligingswaarschuwingen, suggesties voor oplossingen en beveiligingstips krijgen die zijn ontworpen om hen te helpen hun apparaten beter te beveiligen.

Microsoft biedt Defender for Individuals zonder extra kosten aan voor Microsoft 365 Family- en Personal-abonnees. Bestaande abonnees kunnen de app downloaden en zich aanmelden met hun persoonlijke Microsoft-accounts. Degenen die geen Family- of Personal-abonnee zijn, kunnen deze Defender for Individuals niet aanschaffen, aldus functionarissen, maar er is wel een gratis proefperiode van 30 dagen voor het product.

Laatste blogs

microsoft solutions partner modern work
Nieuws
Analyst ICT is een Microsoft Solutions Partner Modern Work
Bij Analyst ICT zijn we trots om aan te kondigen dat we officieel de status van Microsoft Solutions Partner Modern Work hebben behaald. Dit is een belangrijke mijlpaal voor ons bedrijf en een bewijs van onze voortdurende inzet om de beste oplossingen en diensten te bieden aan onze klanten. In deze blog willen we niet alleen uitleggen wat deze prestatie betekent, maar ook ons team bedanken voor hun inzet en harde werk. Wat betekent het om een Microsoft Solutions Partner Modern Work te zijn? Als Microsoft Solutions Partner Modern Work hebben we aangetoond dat we de expertise en vaardigheden hebben…
apple opleiding
Nieuws
Expert in Apple-Technologieën
Analyst ICT is officieel onderdeel van het Apple Consultant Network. Deze mijlpaal welke wij 2 jaar geleden al bereikte versterkte wij onze positie als toonaangevende leverancier van ICT-oplossingen en benadrukt onze inzet voor het leveren van hoogwaardige diensten aan onze gewaardeerde klanten. Een van de vele redenen waarom we trots zijn op onze toetreding tot het Apple Consultant Network is onze voortdurende investering in de professionele ontwikkeling van ons team. Onze collega Frank heeft al bewezen een waardevolle aanwinst te zijn als Apple Certified Support Professional. Maar bij Analyst ICT streven we altijd naar meer. Daarom is Frank deze week…
Dutch Cybersecurity Assembly
Nieuws
Analyst ICT en de Dutch Cybersecurity Assembly
Bij Analyst ICT begrijpen we dat de wereld van cybersecurity voortdurend verandert en steeds complexer wordt. Om onze klanten de meest geavanceerde bescherming te bieden, hebben we ons onlangs aangesloten bij de Dutch Cybersecurity Assembly (DCA). Deze samenwerking versterkt onze inzet om voorop te lopen in de bescherming tegen cyberdreigingen en om onze klanten te voorzien van de nieuwste beveiligingsstrategieën en -technologieën. Wat is de Dutch Cybersecurity Assembly? De Dutch Cybersecurity Assembly is een toonaangevende organisatie die zich richt op het verbeteren van de cybersecurityinfrastructuur en -bewustzijn in Nederland. De DCA brengt experts uit de industrie, academische wereld, en overheid…

Een nieuwsbrief

Superlogisch toch?