Analyst ICT is een SBB leerbedrijf

Je hele leven leren? Dat hoort erbij in de ICT en dat vinden wij alleen maar superlogisch! Om nu te zorgen dat we hier zo vroeg mogelijk aan beginnen leidt Analyst ICT graag jong talent op. Begin van het jaar heeft Analyst dan ook een aanvraag ingediend om erkend leerbedrijf te worden. De Samenwerkingsorganisatie Beroepsonderwijs Bedrijfsleven (SBB) heeft ons onlangs bezocht om te kijken of wij hiervoor aan alle voorwaarden voldoen. Het resultaat van dit bezoek is dat wij ons sinds 19 april 2023 een erkend leerbedrijf mogen noemen.

Vanaf bovengenoemde datum kunnen mbo-studenten uit de ICT-sector dan ook het praktijkgedeelte van hun opleiding bij ons volgen. Dit geldt voor de opleidingen allround medewerker IT sytems en devices (niveau 3) en Expert IT systems and devices (niveau 4). Graag begeleiden wij ze in hun beroepspraktijkvorming (BPV) zodat zij de benodigde kennis en ervaring kunnen opdoen. Wij kijken uit naar hun komst en leergierigheid en zijn erg benieuwd wat wij van hen kunnen leren.

Ken je iemand die staat te trappelen om het vak te komen leren? Gewoon in de praktijk samen met een leuk team van collega’s? Neem dan even contact op?

Laatste blogs

microsoft solutions partner modern work
Nieuws
Analyst ICT is een Microsoft Solutions Partner Modern Work
Bij Analyst ICT zijn we trots om aan te kondigen dat we officieel de status van Microsoft Solutions Partner Modern Work hebben behaald. Dit is een belangrijke mijlpaal voor ons bedrijf en een bewijs van onze voortdurende inzet om de beste oplossingen en diensten te bieden aan onze klanten. In deze blog willen we niet alleen uitleggen wat deze prestatie betekent, maar ook ons team bedanken voor hun inzet en harde werk. Wat betekent het om een Microsoft Solutions Partner Modern Work te zijn? Als Microsoft Solutions Partner Modern Work hebben we aangetoond dat we de expertise en vaardigheden hebben…
apple opleiding
Nieuws
Expert in Apple-Technologieën
Analyst ICT is officieel onderdeel van het Apple Consultant Network. Deze mijlpaal welke wij 2 jaar geleden al bereikte versterkte wij onze positie als toonaangevende leverancier van ICT-oplossingen en benadrukt onze inzet voor het leveren van hoogwaardige diensten aan onze gewaardeerde klanten. Een van de vele redenen waarom we trots zijn op onze toetreding tot het Apple Consultant Network is onze voortdurende investering in de professionele ontwikkeling van ons team. Onze collega Frank heeft al bewezen een waardevolle aanwinst te zijn als Apple Certified Support Professional. Maar bij Analyst ICT streven we altijd naar meer. Daarom is Frank deze week…
Dutch Cybersecurity Assembly
Nieuws
Analyst ICT en de Dutch Cybersecurity Assembly
Bij Analyst ICT begrijpen we dat de wereld van cybersecurity voortdurend verandert en steeds complexer wordt. Om onze klanten de meest geavanceerde bescherming te bieden, hebben we ons onlangs aangesloten bij de Dutch Cybersecurity Assembly (DCA). Deze samenwerking versterkt onze inzet om voorop te lopen in de bescherming tegen cyberdreigingen en om onze klanten te voorzien van de nieuwste beveiligingsstrategieën en -technologieën. Wat is de Dutch Cybersecurity Assembly? De Dutch Cybersecurity Assembly is een toonaangevende organisatie die zich richt op het verbeteren van de cybersecurityinfrastructuur en -bewustzijn in Nederland. De DCA brengt experts uit de industrie, academische wereld, en overheid…

Een nieuwsbrief

Superlogisch toch?