Onze eerste stagiair! Ontmoet Jasper!

Sinds deze maand hebben wij Jasper mogen verwelkomen als stagiair bij Analyst ICT. Tijd om hem beter te leren kennen!

Mijn naam is Jasper en ik heb de eer om als allereerste stagiair bij Analyst ICT aan de slag te gaan. Vanuit de opleiding ICT & Media Design aan de Fontys in Tilburg kom ik tot aan de zomer stage lopen bij Analyst ICT. In deze blog stel ik mijzelf graag aan jullie voor en vertel ik iets meer over mijn opdracht.

Mijn naam is Jasper van de Pas, 23 jaar oud, en ik kom uit Eindhoven. Na de HAVO heb ik de opleiding Evenementenorganisatie gevolgd, maar door afstuderen in corona-tijd koos ik voor een tweede en totaal andere studie, ICT & Media Design aan de Fontys in Tilburg. Daarbij draait het vooral om de front-end van (web-)applicaties en UX/UI-design. Inmiddels zit ik in mijn laatste jaar van de opleiding en is het tijd om te gaan afstuderen.

Tijdens mijn stage ga ik aan de slag met het verbeteren van de communicatie rondom storingen en problemen. Hiervoor ga ik zowel intern als extern onderzoek doen over hoe we dit op de best mogelijke manier kunnen gaan vormgeven. Zo gaan we er voor zorgen dat óók de communicatie superlogisch wordt.

Uiteraard heb ik hiervoor ook de input vanuit de klanten nodig. Een aantal klanten zullen daarom in de komende weken wellicht een uitnodiging van mij ontvangen voor een interview.

Wij wensen Jasper heel veel succes! Wat hij vergeet te vertellen is dat hij tot heden alles cum laude heeft afgerond dus geen druk verder Jasper 😉 

 

Laatste blogs

microsoft solutions partner modern work
Nieuws
Analyst ICT is een Microsoft Solutions Partner Modern Work
Bij Analyst ICT zijn we trots om aan te kondigen dat we officieel de status van Microsoft Solutions Partner Modern Work hebben behaald. Dit is een belangrijke mijlpaal voor ons bedrijf en een bewijs van onze voortdurende inzet om de beste oplossingen en diensten te bieden aan onze klanten. In deze blog willen we niet alleen uitleggen wat deze prestatie betekent, maar ook ons team bedanken voor hun inzet en harde werk. Wat betekent het om een Microsoft Solutions Partner Modern Work te zijn? Als Microsoft Solutions Partner Modern Work hebben we aangetoond dat we de expertise en vaardigheden hebben…
apple opleiding
Nieuws
Expert in Apple-Technologieën
Analyst ICT is officieel onderdeel van het Apple Consultant Network. Deze mijlpaal welke wij 2 jaar geleden al bereikte versterkte wij onze positie als toonaangevende leverancier van ICT-oplossingen en benadrukt onze inzet voor het leveren van hoogwaardige diensten aan onze gewaardeerde klanten. Een van de vele redenen waarom we trots zijn op onze toetreding tot het Apple Consultant Network is onze voortdurende investering in de professionele ontwikkeling van ons team. Onze collega Frank heeft al bewezen een waardevolle aanwinst te zijn als Apple Certified Support Professional. Maar bij Analyst ICT streven we altijd naar meer. Daarom is Frank deze week…
Dutch Cybersecurity Assembly
Nieuws
Analyst ICT en de Dutch Cybersecurity Assembly
Bij Analyst ICT begrijpen we dat de wereld van cybersecurity voortdurend verandert en steeds complexer wordt. Om onze klanten de meest geavanceerde bescherming te bieden, hebben we ons onlangs aangesloten bij de Dutch Cybersecurity Assembly (DCA). Deze samenwerking versterkt onze inzet om voorop te lopen in de bescherming tegen cyberdreigingen en om onze klanten te voorzien van de nieuwste beveiligingsstrategieën en -technologieën. Wat is de Dutch Cybersecurity Assembly? De Dutch Cybersecurity Assembly is een toonaangevende organisatie die zich richt op het verbeteren van de cybersecurityinfrastructuur en -bewustzijn in Nederland. De DCA brengt experts uit de industrie, academische wereld, en overheid…

Een nieuwsbrief

Superlogisch toch?