Wij zijn verhuisd!

Wij hebben het afgelopen maand erg druk gehad! Wij zijn namelijk verhuisd naar een geweldig nieuwe locatie in Eersel. Voorheen zaten wij in Eindhoven aan de Boschdijk in het pand van We Provide maar we zijn supertrots dat we vanaf heden onze eigen locatie hebben midden in Eersel. Vanaf afgelopen maand zijn wij namelijk te vinden in de Nieuwstraat 21a in Eersel. Met deze stap hopen wij als ICT dienstverlener onze klanten in de Kempen nog beter te kunnen bedienen.

Berry van Bree over deze stap; “Ik ben super trots dat Analyst ICT deze stap nu al heeft kunnen maken, door deze nieuwe locatie zijn we zichtbaar in de Kempen en kunnen we onze klanten nog beter bedienen.”

Natuurlijk is iedereen welkom op onze nieuwe kantoorlocatie (graag met een afspraak).

Analyst B.V.
Nieuwstraat 21a
5521 CA Eersel
040-2070007
0497-782788
contact@analystict.nl

Laatste blogs

microsoft solutions partner modern work
Nieuws
Analyst ICT is een Microsoft Solutions Partner Modern Work
Bij Analyst ICT zijn we trots om aan te kondigen dat we officieel de status van Microsoft Solutions Partner Modern Work hebben behaald. Dit is een belangrijke mijlpaal voor ons bedrijf en een bewijs van onze voortdurende inzet om de beste oplossingen en diensten te bieden aan onze klanten. In deze blog willen we niet alleen uitleggen wat deze prestatie betekent, maar ook ons team bedanken voor hun inzet en harde werk. Wat betekent het om een Microsoft Solutions Partner Modern Work te zijn? Als Microsoft Solutions Partner Modern Work hebben we aangetoond dat we de expertise en vaardigheden hebben…
apple opleiding
Nieuws
Expert in Apple-Technologieën
Analyst ICT is officieel onderdeel van het Apple Consultant Network. Deze mijlpaal welke wij 2 jaar geleden al bereikte versterkte wij onze positie als toonaangevende leverancier van ICT-oplossingen en benadrukt onze inzet voor het leveren van hoogwaardige diensten aan onze gewaardeerde klanten. Een van de vele redenen waarom we trots zijn op onze toetreding tot het Apple Consultant Network is onze voortdurende investering in de professionele ontwikkeling van ons team. Onze collega Frank heeft al bewezen een waardevolle aanwinst te zijn als Apple Certified Support Professional. Maar bij Analyst ICT streven we altijd naar meer. Daarom is Frank deze week…
Dutch Cybersecurity Assembly
Nieuws
Analyst ICT en de Dutch Cybersecurity Assembly
Bij Analyst ICT begrijpen we dat de wereld van cybersecurity voortdurend verandert en steeds complexer wordt. Om onze klanten de meest geavanceerde bescherming te bieden, hebben we ons onlangs aangesloten bij de Dutch Cybersecurity Assembly (DCA). Deze samenwerking versterkt onze inzet om voorop te lopen in de bescherming tegen cyberdreigingen en om onze klanten te voorzien van de nieuwste beveiligingsstrategieën en -technologieën. Wat is de Dutch Cybersecurity Assembly? De Dutch Cybersecurity Assembly is een toonaangevende organisatie die zich richt op het verbeteren van de cybersecurityinfrastructuur en -bewustzijn in Nederland. De DCA brengt experts uit de industrie, academische wereld, en overheid…

Een nieuwsbrief

Superlogisch toch?