Office 365 mail instellen op een iPhone of iPad

Dit blog beschrijft hoe u uw Office 365 e-mailaccount kunt toevoegen aan een iPhone of iPad.

LET OP! Voordat u met deze instructie begint, test of het mogelijk is om in te loggen op https://portal.office.com 

Ook als u wilt inloggen vanuit het buitenland of als u geen beschikking heeft tot uw mobiel kunt u gebruik maken van bovenstaande link.

Benodigdheden

  • Een iPhone of iPad
  • Office 365 account
  • Uw e-mailadres
  • Uw wachtwoord

 

1. Ga naar instellingen

  • Kies op uw iPhone in het hoofdmenu voor “Instellingen”

 

2. Ga naar e-mail instellingen

  • Selecteer “Accounts en wachtwoorden”

3. Kies “Voeg account toe…”

  • Kies “Nieuwe account…”

 

4. Exchange

  • Kies voor “Exchange”

 

5. Vul je accountgegevens in

Vervolgens dient u onderstaande gegevens in te voeren aan de hand van uw eigen gegevens:

  • E-mail: Uw E-mailadres
  • Beschrijving: Naam mailbox

Klik na het invoeren van deze gegevens op “Volgende”

 

6. Inloggen

U krijgt in de volgende stap de vraag of u wilt handmatig uw mailbox wilt configureren of wilt inloggen. Kies voor “Log in”

 

7. Office 365 account

Geef uw wachtwoord in en kies voor “Aanmelden”

8.Voltooien

U krijgt vervolgens de vraag welke opties u wilt gebruiken voor de synchronisatie. Zorg er in ieder geval voor dat ten alle tijden “mail” is ingeschakeld. Klik op “bewaar” om de mailbox toevoeging te voltooien.

758 fit 480 600 60

Mocht u nog problemen ondervinden met het instellen neem dan even contact op met onze supportdesk.

Laatste blogs

microsoft solutions partner modern work
Nieuws
Analyst ICT is een Microsoft Solutions Partner Modern Work
Bij Analyst ICT zijn we trots om aan te kondigen dat we officieel de status van Microsoft Solutions Partner Modern Work hebben behaald. Dit is een belangrijke mijlpaal voor ons bedrijf en een bewijs van onze voortdurende inzet om de beste oplossingen en diensten te bieden aan onze klanten. In deze blog willen we niet alleen uitleggen wat deze prestatie betekent, maar ook ons team bedanken voor hun inzet en harde werk. Wat betekent het om een Microsoft Solutions Partner Modern Work te zijn? Als Microsoft Solutions Partner Modern Work hebben we aangetoond dat we de expertise en vaardigheden hebben…
apple opleiding
Nieuws
Expert in Apple-Technologieën
Analyst ICT is officieel onderdeel van het Apple Consultant Network. Deze mijlpaal welke wij 2 jaar geleden al bereikte versterkte wij onze positie als toonaangevende leverancier van ICT-oplossingen en benadrukt onze inzet voor het leveren van hoogwaardige diensten aan onze gewaardeerde klanten. Een van de vele redenen waarom we trots zijn op onze toetreding tot het Apple Consultant Network is onze voortdurende investering in de professionele ontwikkeling van ons team. Onze collega Frank heeft al bewezen een waardevolle aanwinst te zijn als Apple Certified Support Professional. Maar bij Analyst ICT streven we altijd naar meer. Daarom is Frank deze week…
Dutch Cybersecurity Assembly
Nieuws
Analyst ICT en de Dutch Cybersecurity Assembly
Bij Analyst ICT begrijpen we dat de wereld van cybersecurity voortdurend verandert en steeds complexer wordt. Om onze klanten de meest geavanceerde bescherming te bieden, hebben we ons onlangs aangesloten bij de Dutch Cybersecurity Assembly (DCA). Deze samenwerking versterkt onze inzet om voorop te lopen in de bescherming tegen cyberdreigingen en om onze klanten te voorzien van de nieuwste beveiligingsstrategieën en -technologieën. Wat is de Dutch Cybersecurity Assembly? De Dutch Cybersecurity Assembly is een toonaangevende organisatie die zich richt op het verbeteren van de cybersecurityinfrastructuur en -bewustzijn in Nederland. De DCA brengt experts uit de industrie, academische wereld, en overheid…

Een nieuwsbrief

Superlogisch toch?