Analyst ICT breidt uit maar …

Afgelopen periode is Analyst ICT druk geweest met het zoeken naar nieuwe collega’s en we hebben goed nieuws. 1 mei 2023 start Michel Kok in het team van Analyst ICT. Michel werkte voorheen bij Axians en is woonachtig in Nederweert-Eind. Michel heeft veel kennis op het gebied van netwerken, firewalls, cloud migraties, Microsoft Azure (migraties) en werkplekken. Hierbij ligt zijn kennis voornamelijk aan de Azure kant met expertise op Intune. Met deze kennis wil hij Analyst ICT en haar klanten verder helpen groeien.

Analyst ICT is enorm trots om Michel als nieuwe collega te mogen verwelkomen. Wist je dat we nog een tweetal vacatures hebben? Zo zijn we nog op zoek naar een ICT engineer en accountmanager.

Voel jij je aangesproken? Ben je enthousiast? Of misschien twijfel je nog? Kom gewoon eens kennismaken met ons team. We werken vanaf heden vanuit Eersel en zijn nog een relatief klein team waar jouw mening en inbreng telt.

Laatste blogs

microsoft solutions partner modern work
Nieuws
Analyst ICT is een Microsoft Solutions Partner Modern Work
Bij Analyst ICT zijn we trots om aan te kondigen dat we officieel de status van Microsoft Solutions Partner Modern Work hebben behaald. Dit is een belangrijke mijlpaal voor ons bedrijf en een bewijs van onze voortdurende inzet om de beste oplossingen en diensten te bieden aan onze klanten. In deze blog willen we niet alleen uitleggen wat deze prestatie betekent, maar ook ons team bedanken voor hun inzet en harde werk. Wat betekent het om een Microsoft Solutions Partner Modern Work te zijn? Als Microsoft Solutions Partner Modern Work hebben we aangetoond dat we de expertise en vaardigheden hebben…
apple opleiding
Nieuws
Expert in Apple-Technologieën
Analyst ICT is officieel onderdeel van het Apple Consultant Network. Deze mijlpaal welke wij 2 jaar geleden al bereikte versterkte wij onze positie als toonaangevende leverancier van ICT-oplossingen en benadrukt onze inzet voor het leveren van hoogwaardige diensten aan onze gewaardeerde klanten. Een van de vele redenen waarom we trots zijn op onze toetreding tot het Apple Consultant Network is onze voortdurende investering in de professionele ontwikkeling van ons team. Onze collega Frank heeft al bewezen een waardevolle aanwinst te zijn als Apple Certified Support Professional. Maar bij Analyst ICT streven we altijd naar meer. Daarom is Frank deze week…
Dutch Cybersecurity Assembly
Nieuws
Analyst ICT en de Dutch Cybersecurity Assembly
Bij Analyst ICT begrijpen we dat de wereld van cybersecurity voortdurend verandert en steeds complexer wordt. Om onze klanten de meest geavanceerde bescherming te bieden, hebben we ons onlangs aangesloten bij de Dutch Cybersecurity Assembly (DCA). Deze samenwerking versterkt onze inzet om voorop te lopen in de bescherming tegen cyberdreigingen en om onze klanten te voorzien van de nieuwste beveiligingsstrategieën en -technologieën. Wat is de Dutch Cybersecurity Assembly? De Dutch Cybersecurity Assembly is een toonaangevende organisatie die zich richt op het verbeteren van de cybersecurityinfrastructuur en -bewustzijn in Nederland. De DCA brengt experts uit de industrie, academische wereld, en overheid…

Een nieuwsbrief

Superlogisch toch?