Wie is Lars Knape

Lars Knape

Ik ben Lars knape 45 jaar en geboren in Arnhem en sinds 2004 woonachtig in Nijmegen. Ik woon samen met mijn vriendin en onze katten in de wijk Hatert. Mijn hobby is muziek draaien in de weekenden en heb dit vroeger 13 jaar lang als mijn werk gedaan en doe het nu als hobby.Ik heb sinds een aantal jaren een seizoenskaart van N.E.C nijmegen en gaan altijd naar thuis wedstrijden

Analyst ICT
Ik ben via Bart van Elewout bij analyst ict terecht gekomen. Ik heb met Bart en Michel Kok samengewerkt bij Axians in Eindhoven. Door de gesprekken met Frank en Berry heb ik gekozen voor Analyst ICT omdat ik zie hoeveel stappen we maken en dat er altijd een uitdaging ligt.

De Kick
Waar ik de kick van krijg is om mensen goed te helpen en goed te luisteren hoe we samen naar deze oplossing komen.

Persoon
Ik ben erg makkelijk in de omgang en heb altijd een luisterend oor voor mijn collega’s. Mijn doel is om een oplossing te vinden waar ieder blij van wordt

Uit Bed bellen.
Ik ben een vaste slaper.

Gouden tip
Herstart elke dag je werkplek voor de Windows updates. Dit voorkomt security issue’s. Of nog beter laat het ons automatiseren en beheren ­čśë

Laatste blogs

microsoft solutions partner modern work
Nieuws
Analyst ICT is een Microsoft Solutions Partner Modern Work
Bij Analyst ICT zijn we trots om aan te kondigen dat we officieel de status van Microsoft Solutions Partner Modern Work hebben behaald. Dit is een belangrijke mijlpaal voor ons bedrijf en een bewijs van onze voortdurende inzet om de beste oplossingen en diensten te bieden aan onze klanten. In deze blog willen we niet alleen uitleggen wat deze prestatie betekent, maar ook ons team bedanken voor hun inzet en harde werk. Wat betekent het om een Microsoft Solutions Partner Modern Work te zijn? Als Microsoft Solutions Partner Modern Work hebben we aangetoond dat we de expertise en vaardigheden hebben…
apple opleiding
Nieuws
Expert in Apple-Technologie├źn
Analyst ICT is officieel onderdeel van het Apple Consultant Network. Deze mijlpaal welke wij 2 jaar geleden al bereikte versterkte wij onze positie als toonaangevende leverancier van ICT-oplossingen en benadrukt onze inzet voor het leveren van hoogwaardige diensten aan onze gewaardeerde klanten. Een van de vele redenen waarom we trots zijn op onze toetreding tot het Apple Consultant Network is onze voortdurende investering in de professionele ontwikkeling van ons team. Onze collega Frank heeft al bewezen een waardevolle aanwinst te zijn als Apple Certified Support Professional. Maar bij Analyst ICT streven we altijd naar meer. Daarom is Frank deze week…
Dutch Cybersecurity Assembly
Nieuws
Analyst ICT en de Dutch Cybersecurity Assembly
Bij Analyst ICT begrijpen we dat de wereld van cybersecurity voortdurend verandert en steeds complexer wordt. Om onze klanten de meest geavanceerde bescherming te bieden, hebben we ons onlangs aangesloten bij de Dutch Cybersecurity Assembly (DCA). Deze samenwerking versterkt onze inzet om voorop te lopen in de bescherming tegen cyberdreigingen en om onze klanten te voorzien van de nieuwste beveiligingsstrategie├źn en -technologie├źn. Wat is de Dutch Cybersecurity Assembly? De Dutch Cybersecurity Assembly is een toonaangevende organisatie die zich richt op het verbeteren van de cybersecurityinfrastructuur en -bewustzijn in Nederland. De DCA brengt experts uit de industrie, academische wereld, en overheid…

Een nieuwsbrief

Superlogisch toch?